SSD Transcend PSD330 TS128GPSD330 128 ГБ
Transcend TS128GPSD330 2020 рікPSD (зовнішні) |
|
Інтерфейс шини PATA.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend PSD330 TS128GPSD330 128 ГБ
SSD накопичувач Transcend 128 GB PSD330 (TS128GPSD330) | 8 403 грн. |
SSD накопичувач Transcend PSD330 128 GB (TS128GPSD330) | 8 930 грн. |
SSD накопитель Transcend 128 GB PSD330 (TS128GPSD330) TS128GPSD330 | 8 409 грн. |
Модификації Transcend PSD330 TS128GPSD330
Ціни на Transcend PSD330 TS128GPSD330 |
---|---|---|---|---|
Transcend PSD330 TS32GPSD330 32 ГБ | від 3 062 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend PSD330 TS64GPSD330 64 ГБ | від 4 866 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend PSD330 TS128GPSD330 128 ГБ | від 8 403 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →