SSD Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ
Відео 12Фото 3 |
Transcend TS480GSSD220S |
|
Продуктивний внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 480 Гб з інтерфейсом підключення SATA 3. Виконаний в корпусі форм-фактора 2,5" з товщиною всього 6,8 мм, що дозволяє йому з легкістю поміститися у відповідний відсік ноутбука, де він може використовуватися в якості заміни штатного HDD-накопичувача. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, крім мобільних комп'ютерів без проблем інсталюється в звичайні персональні комп'ютери, міні-ПК формату mini-ITX і HTPC-системи.
Апаратною основою цієї моделі став чотириканальний контролер Silicon Motion SM2256, що працює у зв'язці багатошарової флеш-пам'яттю 3D TLC NAND від Micron. SSD-накопичувач SSD Transcend 220S TS480GSSD220S підтримує технології NCQ, TRIM, S. M. A. R. T-моніторинг і високошвидкісне SLC-кешування запису з значним об'ємом буфера. Його продуктивності цілком достатньо для більшості сценаріїв побутового та професійного використання, що не вимагають високої і тривалої навантаження на дискову підсистему. Демонструє гідну швидкість послідовного читання/запису 550/450 Мбайт/с, що гарантує вражаюче швидке завантаження операційної системи, ресурсномістких додатків та ігор. Виробником заявлено вражаючий ресурс гарантованої запису TBW 160 Тб, дозволяє щодня записувати 43 Гб даних протягом 10 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ
Усі ціни 33 →SSD диск Transcend SSD220 480GB 2.5" SATA III TLC (TS480GSSD220S) TS480GSS | 2 210 грн. |
Transcend Ssd 2.5" Sata 3.0 480GB SSD220 (TS480GSSD220S) | 2 177 грн. |
Ssd накопичувач Transcend Ssd220S Premium TS480GSsd220S | 2 532 грн. |
Transcend Ssd 2.5" Sata 3.0 480GB SSD220 (TS480GSSD220S) | 2 240 грн. |
SSD-накопичувач Transcend SSD220S Premium 480GB 2.5" SATA III TLC (TS480GS | 2 029 грн. |
Модификації Transcend SSD220S TS480GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS480GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 1 169 грн. | 40 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 1 570 грн. | 34 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 3 424 грн. | 13 пропозицій |