Змішувач Grohe Grohtherm SmartControl 34718000
Відео 3Фото 3 |
Grohe Grohtherm SmartControl 34718000 Grohthermбез ручного душу |
|
Вбудовані зворотні клапани і фільтри що вловлюють бруд. Технологія SmartControl: натиснути на кнопку вкл/викл, повернути регулятор для збільшення напору води від режиму EcoJoy до максимального
Обмежувач температури спрацьовує при 38 °C (можна збільшити до 43 °C)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm SmartControl 34718000
Усі ціни 25 →Термостат для ванни Grohtherm SmartControl 1/2 "34718000 34718000 | 16 155 грн. |
Змішувач Grohe Grohtherm SmartControl 34718000 | 16 155 грн. |
Grohe Grohe GRT SmartControl 34718000 | 16 155 грн. |
Змішувач у ванну термостатичний GROHE Grohtherm SmartControl хром латунь 3 | 16 155 грн. |
Термостат для ванни Grohe Grohtherm SmartControl (34718000) 34718000 | 16 155 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →