Спальний мішок Trimm Relax 185
Відео 1Фото 4 |
Trimm Relax 185 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trimm Relax 185
Усі ціни 25 →Спальник Trimm Relax синій 001.009.0536 | 2 155 грн. |
Спальник Trimm Relax - 185 R - синій 001.009.0536 | 2 479 грн. |
Спальный мешок Trimm Relax mid. blue - 185 R - синий (001.009.0536) | 2 156 грн. |
Спальний мішок Trimm RELAX mid. blue 185 R синій 001.009.0536 | 2 155 грн. |
Спальний мішок Trimm RELAX 185 (R) зеленый (001.009.0518) | 2 155 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →