Каструля TVS Preziosa Italia 1V480242910101
TVS Preziosa Italia 1V480242910101 2.5 л4.4 л |
|
Внутрішнє антипригарне покриття Hydraloe.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Preziosa Italia 1V480242910101
Усі ціни 24 →Каструля без кришки TVS Preziosa Italia Induction 24 см 4.4 л 1V4802429101 | 1 935 грн. |
Каструля TVS Preziosa Italia Induction 24 см 4.4 л (1V480242910101) | 2 089 грн. |
TVS PREZIOSA ITALIA INDUCTION (1V480242910101) | 1 800 грн. |
Каструля Tvs Preziosa Italia Induction 24 см 4.4 л чорна | 1 985 грн. |
TVS PREZIOSA ITALIA INDUCTION (1V480242910101) | 1 791 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації TVS Preziosa Italia 1V480242910101
Ціни на TVS Preziosa Italia 1V480242910101 |
---|---|---|---|---|
TVS Preziosa Italia 1V480202910101 | від 1 095 грн. | 19 пропозицій | ||
TVS Preziosa Italia 1V480242910101 | від 1 388 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →