Каструля TVS Mineralia Induction BS480202910201
Фото 4 |
TVS Mineralia Induction BS480202910201 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Mineralia Induction BS480202910201
Усі ціни 25 →Каструля без кришки TVS Mineralia Eco Induction 20 см. 2.6 л BS48020291020 | 2 315 грн. |
Каструля TVS Mineralia Eco Induction, 20 см, 2,6 л, сірий (00000022001) | 2 499 грн. |
TVS MINERALIA ECO INDUCTION (BS480202910201) | 2 089 грн. |
TVS MINERALIA ECO INDUCTION (BS480202910201) | 2 079 грн. |
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 20см 2,6л (BS480202910201) | 2 182 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →