Каструля TVS Diamante DP480243310001C
TVS Diamante DP480243310001C 2.8 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Diamante DP480243310001C
Усі ціни 21 →Каструля з кришкою TVS Diamante Induction 24 см. 3.5 л DP480243310001C | 3 715 грн. |
Кастрюля з кришкою TVS Diamante Induction, 24 см, 3,5 л, чорна (0000002200 | 3 999 грн. |
TVS DIAMANTE INDUCTION (DP480243310001C) | 3 265 грн. |
TVS DIAMANTE INDUCTION (DP480243310001C) | 3 249 грн. |
Каструля TVS Diamante Induction 24см 3,5л (DP480243310001C) | 3 504 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації TVS Diamante DP480243310001C
Ціни на TVS Diamante DP480243310001C |
---|---|---|---|---|
TVS Diamante DP480203310001C | від 1 696 грн. | 35 пропозицій | ||
TVS Diamante DP480243310001C | від 2 156 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →