Мультиметр UNI-T UT803
Відео 2Фото 6 |
UNI-T UT803
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:600 мВ, 1000 В
Змін. напруга:600 мВ, 1000 В
Постійний струм:600 мкА, 10 A
Змінний струм:600 мкА, 10 A
Опір:600 Ом, 60 МОм
Всі характеристики
Характеристики UT803
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNI-T 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNI-T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UNI-T UT803
Мультиметр цифровой настольный UNI-T (UT803) | 7 268 грн. |
UNI-T UTM 1803 (UT803) настільний | 7 109 грн. |
Uni-T UT803 — Цифровий настільний мультиметр на 5999 відліків, 1000 В/10 А | 7 267 грн. |
Мультиметр лабораторний Unit UT803 | 8 637 грн. |
Цифровий мультиметр у настільному виконанні UNI-T UT803 | 7 268 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →