Витяжка VENTOLUX Lido 50 BR 700 коричневий
Фото 5 |
VENTOLUX Lido 50 BR 700 коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Lido 50 BR 700 коричневий
Усі ціни 24 →Ventolux Ventolux LIDO 50 BR (700) 5640 | 3 779 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux LIDO 50 BR (700) | 3 779 грн. |
VENTOLUX LIDO 50 BR (700) | 3 779 грн. |
VENTOLUX LIDO 50 BR (700) | 3 699 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації VENTOLUX Lido 50 BR 700
Ціни на VENTOLUX Lido 50 BR 700 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Lido 50 WH 700 білий | від 3 599 грн. | 27 пропозицій | ||
VENTOLUX Lido 50 BR 700 коричневий | від 3 699 грн. | 26 пропозицій | ||
VENTOLUX Lido 50 IX 700 нержавіюча сталь | від 3 649 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Lido 50 BK 700 чорний | від 3 589 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →