Витяжка VENTOLUX Lido 60 BK 650 чорний
Фото 4 |
VENTOLUX Lido 60 BK 650 чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Lido 60 BK 650 чорний
Усі ціни 13 →Ventolux Ventolux LIDO 60 BK (650) 5932 | 3 099 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux LIDO 60 BK (650) | 3 099 грн. |
VENTOLUX LIDO 60 BK (650) PB | 3 099 грн. |
Вытяжка Ventolux lido 60 bk (650) | 3 099 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації VENTOLUX Lido 60 BK 650
Ціни на VENTOLUX Lido 60 BK 650 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Lido 60 X 650 PB нержавіюча сталь | від 2 789 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Lido 60 BK 650 чорний | від 3 068 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →