Витяжка VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC чорний
Фото 7 |
VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC чорний
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux PUNTO 52 BG (1000) TRC MM 5326 | 10 299 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 BG (1000) TRC MM | 10 299 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BG (1000) TRC MM | 10 299 грн. |
Вытяжка Ventolux punto 52 bg (1000) trc mm | 10 299 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC
Ціни на VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 52 WG 1000 TRC білий | від 10 999 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Punto 52 BG 1000 TRC чорний | від 9 939 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →