Витяжка VENTOLUX Parma 50 BR коричневий
Фото 7 |
VENTOLUX Parma 50 BR коричневий 2022 рік |
|
Козиркова витяжка бренду VENTOLUX 2022 року випуску - це рішення на стику початкового та середнього класу. Модель виконана в коричневому кольорі, але у продажу також зустрічаються модифікації в білому або сріблястому (під нержавійку) забарвленні. Ширина в 50 см робить прилад оптимальним вибором до відносно невеликих плит або варильних поверхонь. А дуже невелика висота (13 см) забезпечує варіативність монтажу - можливе як пристінне встановлення, так і вбудовування в підвісну шафу.
Кухонна витяжка VENTOLUX Parma 50 BR характеризується помірною продуктивністю (близько 400 м³/год), тому найкраще здатна проявити себе на малогабаритних кухнях. Працювати модель готова або на відведення або на рециркуляцію повітря. У першому випадку знадобиться повітропровід діаметром 120 мм (для підключення до системи вентиляції), а в другому - сумісні активні фільтри (для очищення повітряних мас від забруднень перед поверненням до приміщення). До інших особливостей приладу відноситься наявність алюмінієвих жировловлювачів, звичного кнопкового управління з трьома швидкостями роботи та допоміжного світлодіодного освітлення. Максимальний рівень шуму – 67 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Parma 50 BR коричневий
Усі ціни 7 →Витяжка кухонна Ventolux Parma 50 BR пласка 2059765953395 | 2 659 грн. |
Вытяжка Ventolux parma 50 br | 2 659 грн. |
Витяжка VENTOLUX PARMA 50 BR | 2 851 грн. |
Витяжка VENTOLUX PARMA 50 BR | 2 659 грн. |
Ventolux PARMA 50 BR | 2 659 грн. |
Витяжка ventolux parma 50 br | 2 775 грн. |
Витяжка Ventolux PARMA 50 BR | 2 655 грн. |
Модификації VENTOLUX Parma 50 BR
Ціни на VENTOLUX Parma 50 BR |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Parma 50 WH білий | від 2 359 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 50 BR коричневий | від 2 655 грн. | 7 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 50 IX нержавіюча сталь | від 2 969 грн. | 23 пропозиції |