Витяжка VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB чорний
Фото 7 |
VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB чорний 2022 рік слонова кістка чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB чорний
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux PUNTO 520/279 BG (700) PB 5927 | 4 505 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 520/279 BG (700) PB | 4 505 грн. |
VENTOLUX PUNTO 520/279 BG (700) PB | 4 505 грн. |
VENTOLUX PUNTO 520/279 BG (700) PB | 4 399 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB
Ціни на VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 520/279 IV 700 PB слонова кістка | від 3 611 грн. | 15 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 520/279 BG 700 PB чорний | від 4 399 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →