Витяжка VENTOLUX Toscana 60 BK 1200 TRC SD чорний
Відео 1Фото 7 |
VENTOLUX Toscana 60 BK 1200 TRC SD чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Toscana 60 BK 1200 TRC SD чорний
Усі ціни 26 →Ventolux Ventolux TOSCANA 60 BK (1200) TRC SD 4967 | 8 399 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux TOSCANA 60 BK (1200) TRC SD | 8 399 грн. |
VENTOLUX TOSCANA 60 BK (1200) TRC SD | 8 399 грн. |
VENTOLUX TOSCANA 60 BK (1200) TRC SD | 7 999 грн. |
Провідна спеціалізація українського бренду VENTOLUX-кухонні витяжки. У кавалерії просунутих пристінних моделей фірми яскравою плямою сяє витяжка Toscana 60 BK 1200 TRC SD.
Автовизначення задимленості
Конкурентна перевага пристрою — система автоматичного визначення задимленості, яка автоматично включає витяжний вентилятор. Всього доступно 3 швидкості роботи витяжки в режимі відведення забрудненого повітря назовні. А щоб він знову не просочився на кухню, VENTOLUX Toscana 60 BK 1200 TRC SD укомплектували зворотним клапаном.
Інтегрована сенсорна панель
Похила передня панель витяжки виготовлена з чорного загартованого скла. Приблизно в її центрі знаходиться сенсорна панель управління з міні-екраном для відображення порядкового номера швидкості витяжного вентилятора. Тапом по сенсорним кнопкам змінюються обороти вентилятора, включається і вимикається LED-підсвічування з двох неяскравих лампочок по 1 Вт.
Мінімалістичний дизайн
» З коробки " модель комплектується жироулавливающим фільтром з алюмінію, монтажними кріпленнями і невеликим пультом ДУ. VENTOLUX Toscana 60 BK 1200 TRC SD має мінімалістичну зовнішність і тільки найнеобхідніші функції. Ну а силонок витяжного агрегату цілком вистачає на обслуговування приміщень «квадратурою» до 30 м2 — модель чудово впишеться в концепцію кухні відкритого планування в смарт-квартирі і займе гідне місце над плитою у великій за площею кухні.