Витяжка VENTOLUX Parma 60 BK чорний
Фото 9 |
VENTOLUX Parma 60 BK чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Parma 60 BK чорний
Усі ціни 7 →Вытяжка Ventolux parma 60 bk | 2 393 грн. |
Витяжка пласка Ventolux Parma 60 BК | 2 393 грн. |
Витяжка Ventolux PARMA 60 BK | 2 393 грн. |
Ventolux PARMA 60 BK | 2 393 грн. |
Витяжка пласка Ventolux Parma 60 BК | 2 389 грн. |
Витяжка Ventolux parma 60 bk | 2 626 грн. |
Витяжка Ventolux PARMA 60 BK | 2 390 грн. |
Модификації VENTOLUX Parma 60 BK
Ціни на VENTOLUX Parma 60 BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Parma 60 WH білий | від 2 510 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BR коричневий | від 2 659 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Parma 60 IX нержавіюча сталь | від 2 995 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 60 BK чорний | від 2 389 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →