Витяжка VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь
Фото 7 |
VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь |
|
Доступна кухонна витяжка середньої потужності козиркового типу з двома двигунами, призначена для використання в приміщеннях невеликої або середньої площі (до 10-14 м²). Завдяки стандартній ширині, становить 60 см, підійде для обслуговування широкого асортименту газових і електричних (індукційних/інфрачервоних) плит і варильних поверхонь. Управління швидкістю обертання обох електродвигунів здійснюється блоком механічних кнопок.
Доступні три рівня продуктивності всмоктування (до 580 м³/год). Мінімальна швидкість підійде для обслуговування однієї-двох працюючих конфорок, а її помірний рівень шуму не стане перешкодою розмови або перегляду телепередач. Більш продуктивні швидкості допоможуть впоратися з вираженими запахами (такими, наприклад, як при смаженні риби), але супроводжуються істотно великим шумом.
Корпус витяжки VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux, виготовлений з високолегованої нержавіючої сталі, а її естетично бездоганна поверхня легко очищається засобами побутової хімії. Для підсвічування витяжка обладнана вбудованим світильником. Може працювати в режимі рециркуляції (вугільні фільтри купуються окремо) Оснащена додатковою скляною козирком, розрахована на приєднання до повітропроводу діаметром 120 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →Ventolux Ventolux ROMA 60 INOX 2M LUX 4925 | 3 929 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux ROMA 60 INOX 2M LUX | 3 929 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 Inox 2M lux | 3 929 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 Inox 2M lux | 3 909 грн. |
Вытяжка ventolux roma 60 ix 2m lux | 3 929 грн. |
Цілеспрямовано вибирав класичну витяжку, тому що для мене звичніший саме такий варіант, та й коштує він набагато дешевше новомодних химерних моделей, а всмоктує, загалом, не гірше. Та й загалом важливим чинником вибору була ціна, адже платити величезні суми за таку просту техніку просто нема рації. Виглядає витяжка просто, без претензій, у вічі не впадає, як і має бути. З монтажем не виникло жодних додаткових труднощів. Потужність цілком достатня, можливо навіть занадто. Зараз, в основному, витяжки йдуть з одним двигуном, а тут їх аж два. Вважаю за краще користуватися тільки найнижчими обертами, тому що цього достатньо для видалення запахів і пари без зайвого шуму. До речі, для ефективнішого видалення запахів рекомендую придбати додатково вугільний фільтр – дуже корисна штука. Окремо хочу сказати про лампу освітлення. Світло спрямоване саме туди, куди потрібно, при цьому воно м'яке, завдяки чому не ріже очі. Так, він трохи віддає жовтизною, але мені це зовсім не заважає. На високій потужності витяжка видає не дуже приємний шум. Корпус навіть починає злегка вібрувати, тому краще обмежуватися нижчими оборотами. Тим більше, що використання максимальної потужності навряд чи буде доцільним у домашніх умовах. користуюся VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux місяць і більше |
Модификації VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий | від 3 519 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий | від 3 555 грн. | 13 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь | від 3 890 грн. | 20 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IVORY 2M Lux слонова кістка | від 3 394 грн. | 2 пропозиції |