Духова шафа VENTOLUX Stockholm 6 MT WH
VENTOLUX Stockholm 6 MT WH білий чорний |
|
Ця піч дасть можливість творчо підійти до кулінарного процесу. Елегантна з вигляду жаровня володіє досить широкими функціональними можливостями. Так, є набір з 7 попередньо встановлених програм нагріву. Для налаштування роботи духової шафи передбачена електронна панель управління, яка складається з дисплея, ряду механічних кнопок і поворотних регуляторів. Рівень нагріву регулюється в межах до 250 °C.
Загальний корисний об'єм робочої камери становить 56 л. Духова шафа VENTOLUX Stockholm оснащений додатковою дверної стулкою. Якщо зняти дверцята, з'явиться вільний доступ до стінок жаровні, що дозволить швидко і якісно мити робочу камеру печі. Можна від'єднувати і направляючі для дек. Дана піч має вбудовану конструкцію. Духовка легко інтегрується в сучасні кухонні гарнітури.
Передбачений термостат і конвектор, є досить продуктивний гриль. Ця модель забезпечує досить широкі можливості в сфері приготування смачних і корисних страв. Духова шафа демонструє підвищену продуктивність. Жаровня швидко розігрівається і дозволяє теплу рівномірно циркулювати по рівнях. Висока надійність, простота використання та зручність сервісного обслуговування роблять цю модель цікавим вибором у своєму класі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Stockholm 6 MT WH
Ventolux STOCKHOLM 6 MT (WH) | 8 752 грн. |
Духовой шкаф ventolux stockholm 6 mt (wh) | 8 752 грн. |
Духова шафа VENTOLUX STOCKHOLM 6 MT (WH) | 8 752 грн. |
Хорошо что все остальное не этой конторы.
Модификації VENTOLUX Stockholm 6 MT WH
Ціни на VENTOLUX Stockholm 6 MT WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Stockholm 6 MT WH | від 8 752 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX Stockholm 6 MT BK | від 8 435 грн. | 8 пропозицій |