Духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL
Фото 17 |
ELEYUS ESTER 6006 BL |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS ESTER 6006 BL
Усі ціни 14 →Духовка електрична Eleyus Ester 6006 BL | 9 284 грн. |
Духовой шкаф Eleyus ESTER 6006 BL | 10 327 грн. |
Духовой шкаф электрический Eleyus Ester 6006 Bl | 10 088 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus Ester 6006 Bl | 10 098 грн. |
Духова шафа ELEYUS ESTER 6006 BL чорний | 9 409 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ELEYUS ESTER 6006 BL
Ціни на ELEYUS ESTER 6006 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS ESTER 6006 BG | від 9 284 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS ESTER 6006 WH | від 9 284 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS ESTER 6006 IS BL | від 7 999 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS ESTER 6006 BL | від 9 284 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →