Машинка для стрижки VGR V-008
Відео 3Фото 7 |
VGR V-008 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-008
Усі ціни 48 →Машинка (триммер) для стрижки волосся та бороди VGR V-008, Professional, 3 | 409 грн. |
Професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-008 Срібна | 610 грн. |
Машинка для стрижки волосся та бороди акумуляторна бездротова професійна з | 452 грн. |
Професійна акумуляторна машинка триммер для стриження волосся VGR V-008 3 | 540 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-008 акумуляторна 3 змінні насадки 1 мм, | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →