Машинка для стрижки Gemei GM-657
Відео 3 |
Gemei GM-657 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-657
Усі ціни 42 →Акумуляторна машинка Gemei GM-657 для стрижки та бороди з насадками 3, 6, | 430 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-657 S | 476 грн. |
Машинка для стрижки GEMEI GM-657 50/60 Гц, 5 Вт | 501 грн. |
Тример машинка для стрижки волосся і бороди 2в1 Gemei GM-657 5W | 555 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-657 беспроводная с комплектом насадок | 510 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →