Тример для бороди VGR V-229
Фото 6 |
VGR V-229 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-229
Усі ціни 12 →Машинка для стрижки VGR V-229 безпровідна з комплектом насадок | 355 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-229 Нержавіюча сталь | 465 грн. |
Триммер для стрижки волосся VGR V-229 | 459 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-229 бездротова з ST-234 комплектом насадок | 379 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-229 бездротова | 384 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →