Машинка для стрижки VGR V-278
Відео 2Фото 11 |
VGR V-278 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-278
Усі ціни 13 →Машинка (триммер) для стрижки волосся VGR V-278, Professional, 6 насадок, | 849 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-278 ABS-пластик | 972 грн. |
Машинка для стрижки VGR Professional Hair Clipper V-278 Silver (V-278-SL) | 1 240 грн. |
Машинка для стрижки VGR Professional Hair Clipper VK-492 V-278 GOLD | 759 грн. |
Машинка для стрижки VGR Professional Hair Clipper V-278 GOLD | 841 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →