Машинка для стрижки VGR V-007
Фото 5 |
VGR V-007 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-007
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки VGR V-007/5 Вт | 556 грн. |
Машинка для стриження бороди та вусів VGR V 007 4 насадки | 399 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-007 / Чорний | 544 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-007/3 насадки | 544 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-007 / 500 мАг | 544 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →