Машинка для стрижки VGR V-072
Фото 7 |
VGR V-072 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-072
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки волосся VGR V-072 USB кабель | 556 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-072 USB Чорна | 544 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-072 USB Сріблястий | 544 грн. |
Машинка Професійна для стрижки волосся VGR V-072 USB | 544 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-072 акумуляторна для стрижки волосся та бороди з | 689 грн. |
Водонепроникний тример для стрижки з регулювальною насадкою VGR V-072 | 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →