Лампочка Videx A60e 12V 10W 4100K E27 (VL-A60e12V-10274)
Фото 3 |
Videx A60e 12V 10W 4100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A60e 12V 10W 4100K E27
Усі ціни 8 →Світлодіодна лампа VIDEX 12-48V E27-10W-4100К VL-A60e12V-10274 | 136 грн. |
Лампочка Videx LED A60e 12V 10W E27 4100K (VL-A60e12V-10274) VL-A60e12V-10 | 166 грн. |
Лампа LED VIDEX E-Series A60e 10W E27 4100K 12-48V (VL-A60e12V-10274) | 136 грн. |
Лампа LED A60E 10W E27 4100K 12-48V VL-A60e12V-10274 VIDEX | 146 грн. |
Лампа світлодіодна 12V VIDEX A60е 10W E27 4100K (VL-A60e12V-10274) | 132 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →