Розетка Videx VF-BNSK2TVSATE-SS сріблястий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2TVSATE-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2TVSATE-SS сріблястий
Усі ціни 6 →Розетка одномісна Videx Binera срібний шовк TV і SAT кінцева VF-BNSK2TVSAT | 263 грн. |
ТВ розетка Videx BINERA TV+SAT конечная серебряный шёлк (VF-BNSK2TVSATE-SS | 291 грн. |
Розетка TV+SAT кінцева срібний шовк BINERA VF-BNSK2TVSATE-SS VIDEX | 261 грн. |
Розетка TV+SAT Срібляста BINERA(VF-BNSK2TVSATE-SS),VIDEX | 252 грн. |
Комбінована телевізійна розетка TV+SAT VIDEX BINERA VF-BNSK2TVSATE-SS сріб | 257 грн. |
Розетка TV+SAT кінцева VIDEX BINERA срібний шовк VF-BNSK2TVSATE-SS | 263 грн. |
Модификації Videx VF-BNSK2TVSATE-SS
Ціни на Videx VF-BNSK2TVSATE-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2TVSATE-CR бежевий | від 224 грн. | 4 пропозиції | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-W білий | від 208 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-BG графіт | від 237 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2TVSATE-SS сріблястий | від 252 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →