Газовий котел Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW 25 кВт
Високотехнологічний німецький двоконтурний конденсаційний газовий котел для настінного монтажу із закритою камерою згоряння (примусове димовидалення), вбудованим бойлером об'ємом 46 л і передовою цифровою системою управління з модулем Wi-Fi. Є середньою моделлю в лінійці таких пристроїв 2021 модельного року. Позиціонується як продукт преміум класу, орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають надійну європейську брендову кліматичну техніку.
Може стати відмінним вибором для організації нової чи модернізації існуючої системи опалення та гарячого водопостачання котеджу або просторої квартири загальною площею до 200 м². Встановлення котла Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW можливе безпосередньо в житлових приміщеннях. Конденсаційний принцип роботи котла дозволяє видобувати приховану теплоту конденсації водяної пари продуктів згоряння, що підвищує загальний ККД до 109% (порівняно зі звичайними котлами). Вбудований бойлер із високоякісної нержавіючої сталі зводить до мінімуму кількість циклів старт-стоп для приготування гарячої води.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Купити Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW 25 кВт
Усі ціни 6 →Газовий котел Viessmann Vitodens 111-W B1LF 25kW | 165 568 грн. |
Газовый конденсационный котёл Viessmann 111-W B1LF 25 кВт со встроенным бо | 139 597 грн. |
Газовий котел Viessmann Vitodens 111-W B1LF 25kW | 165 568 грн. |
Конденсаційний газовий котел Viessmann Vitodens 111-W B1LF 25 кВт (Z023144 | 146 255 грн. |
Газовий котел Viessmann Vitodens 111-W B1LF 25kW | 165 568 грн. |
Котел газовий конденсаційний Viessmann Vitodens 111-W B1LF 25 кВт Z023144 | 179 418 грн. |
Модификації Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW
Ціни на Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitodens 111-W Z023143 19kW 19 кВт | від 134 406 грн. | 6 пропозицій | ||
Viessmann Vitodens 111-W Z023144 25kW 25 кВт | від 139 597 грн. | 6 пропозицій | ||
Viessmann Vitodens 111-W Z023145 32kW 32 кВт | від 144 788 грн. | 5 пропозицій |