Кухонна мийка Villeroy & Boch Architectura 50 335001R1 860x510
Фото 14 |
Villeroy & Boch Architectura 50 335001R1 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 50 335001R1 860x510
Усі ціни 36 →Кухонна мийка Villeroy&Boch Architectura 50 weiss alpin (błyszczący) 33500 | 22 837 грн. |
Villeroy&Boch Architectura 50 weiss alpin (błyszczący) 335001R1 | 22 280 грн. |
Villeroy&Boch Architectura 50 weiss alpin (błyszczący) 335001R1 | 22 837 грн. |
Villeroy&Boch Architectura 50 weiss alpin (błyszczący) 335001R1 | 23 394 грн. |
Кухонна мийка Villeroy&Boch Architectura 50 crema (błyszczący) 335001KR | 24 313 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →