Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Відео 1Фото 11 |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 375х440545x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Усі ціни 43 →Кухонна мийка Villeroy&Boch Subway 60 SU weiss alpin (błyszczący) 331001R1 | 25 666 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 SU weiss alpin (błyszczący) 331001R1 | 25 040 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 SU weiss alpin (błyszczący) 331001R1 | 25 666 грн. |
Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440 | 26 412 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 SU weiss alpin (błyszczący) 331001R1 | 26 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM
Ціни на Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375х440 | від 23 840 грн. | 62 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440 | від 25 040 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →