Умивальник Villeroy & Boch Artis 41986101 610 мм
Відео 1Фото 2 |
Villeroy & Boch Artis 41986101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Artis 41986101 610 мм
Усі ціни 16 →Умивальник на стільницю VILLEROY & BOCH ARTIS 41986101 | 15 500 грн. |
Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Artis 61 х 41 х h15 см, whi | 14 640 грн. |
Раковина накладна Villeroy&Boch Artis 610x410 білий 41986101 | 32 923 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Artis 610x410 (419861R1) | 19 999 грн. |
Раковина на стільницю Villeroy&Boch Artis, 610x410 (41986101) 41986101 | 15 587 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →