Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 675 мм
Фото 9 | 11 396 грн. Купити! Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Loop&Friend під стільницю 615x380 мм (616Sanexpert.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 616321XX — чаша без переливу
- арт. 616320XX — чаша з переливом
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631101 510 мм | від 12 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив | від 7 473 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм | від 14 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630001 600 мм Перелив | від 11 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 675 мм | від 11 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив | від 8 876 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →