Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101 570 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101 570 мм
Усі ціни 10 →Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Loop&Friends під стільницю 570x405x200мм | 25 112 грн. |
Умывальник VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS(61612101) 194391 | 25 112 грн. |
Умивальник Villeroy&Boch Loop & Friends 48,5х32,5см, білий альпін (6161210 | 16 750 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 485x325 616121R1 | 16 920 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 485x325 616121R1 | 17 343 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 616121XX — чаша без переливу
- арт. 616120XX — чаша з переливом
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61611101 505 мм | від 14 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612101 570 мм | від 12 840 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61613101 660 мм | від 8 301 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →