Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 485 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 616120R1, 616120R2, 616120R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 485 мм
Усі ціни 14 →Умивальник під стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 61612001 | 10 200 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Villeroy & Boch Loop & Friends 48, | 14 620 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Loop&Friend 61612001 під стільницю 570x40 | 17 421 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy&Boch Loop&Friends (61612001) 61612001 | 14 964 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 48,5x32,5 61612001 | 12 640 грн. |
ще 9 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 616120XX — чаша з переливом
- арт. 616121XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 450 мм | від 6 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 485 мм | від 9 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61611001 505 мм | від 5 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 660 мм | від 9 272 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →