Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм
Фото 9 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм
Усі ціни 6 →Villeroy&Boch Loop & Friends 540x345 616301R1 | 16 920 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 540x345 616301R1 | 17 343 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 540x345 616301R1 | 17 766 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 61630101 | 14 280 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 61630101 | 14 637 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 61630101 | 14 994 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 616301XX — чаша без переливу
- арт. 616300XX — чаша з переливом
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631101 510 мм | від 12 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61631001 510 мм Перелив | від 7 473 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630101 600 мм | від 14 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61630001 600 мм Перелив | від 11 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632101 675 мм | від 11 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61632001 675 мм Перелив | від 8 876 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →