Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 660 мм
Фото 5 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 616130R1, 616130R2, 616130R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 660 мм
Усі ціни 6 →Раковина для ванної вбудована Villeroy & Boch Loop & Friends 616130R1 | 9 272 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Loop&Friends (61613001) | 25 193 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 560x375 weiss (alpin) ceramicplus 616130R1 | 17 320 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 560x375 weiss (alpin) ceramicplus 616130R1 | 17 753 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 560x375 weiss (alpin) ceramicplus 616130R1 | 18 186 грн. |
Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61613001 | 10 500 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 616130XX — чаша з переливом
- арт. 616131XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61610001 450 мм | від 6 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61612001 485 мм | від 9 400 грн. | 13 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61611001 505 мм | від 5 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61613001 660 мм | від 9 272 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →