Ванна Villeroy & Boch Subway 130x130 см
Відео 8Фото 9 | Очікується у продажу 81 908 грн. Об'єм (л): 150; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Німеччина; Габарити (мм): 1300х1300х420; Глибина ванни (мм): 420; |
Villeroy & Boch Subway 130x130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Subway
Ціни на Villeroy & Boch Subway |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 160x70 см | від 48 678 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Subway 170x75 см | від 13 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 180x80 см | від 38 799 грн. | 5 пропозицій |