Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права
Фото 4 |
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 ліва 780x510 права |
|
Покриття CeramicPlus дозволяє рідини просто стікати з поверхні, а бруд і вапняний наліт майже не пристають до поверхні.
3 намічених отвору під змішувач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права
Усі ціни 33 →Кухонна мийка Villeroy&Boch Subway 45 prawa komora invory 671401FU | 25 379 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 prawa komora invory 671401FU | 24 760 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 prawa komora invory 671401FU | 25 379 грн. |
Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права | 22 185 грн. |
Villeroy&Boch Subway 45 prawa komora invory 671401FU | 25 998 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 45 671401R1
Ціни на Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 677201AM 780x510 ліва | від 22 185 грн. | 41 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права | від 22 185 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →