Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 права клапан
Фото 5 |
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 ліва 1000x510 права клапан |
|
Покриття CeramicPlus дозволяє рідини просто стікати з поверхні, а бруд і вапняний наліт майже не пристають до поверхні
3 намічених отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 права клапан
Усі ціни 25 →Кухонна мийка Villeroy&Boch Subway 60 prawa komora crema (błyszczący) 6712 | 31 201 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 prawa komora crema (błyszczący) 671202KR | 30 440 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 prawa komora crema (błyszczący) 671202KR | 31 201 грн. |
Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 права клапан | 31 707 грн. |
Villeroy&Boch Subway 60 prawa komora crema (błyszczący) 671202KR | 31 962 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 60 671202R1
Ціни на Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 ліва | від 29 583 грн. | 47 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 права клапан | від 30 440 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →