Умивальник Villeroy & Boch Venticello 4104AK01 1000 мм
Фото 10 |
Villeroy & Boch Venticello 4104AK01 |
|
Моделі Villeroy & Boch Venticello 4104AKR1, 4104AKR2, 4104AKR3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Умивальник може продаватися без п'єдесталу і донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Venticello 4104AK01 1000 мм
Усі ціни 7 →Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Venticello 4104AKR1 на стільницю 1000x500 | 49 234 грн. |
Умивальник вбудований Villeroy&Boch Venticello (4104AKR1) 4104AKR1 | 49 233 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4104AK01 | 25 480 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4104AK01 | 26 117 грн. |
Villeroy&Boch Venticello 4104AK01 | 26 754 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Venticello 4104AKR1 на стільницю 1000x500 | 49 234 грн. |
Прямокутний умивальник 100х50см Villeroy & Boch Venticello 4104AKR1 білий | 49 235 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →