Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A49 Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926)
Фото 3 | від 35 663 до 52 424 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A49 48
Характеристики
Vinga Wolverine A49 Wolverine A4926 |
|
Управління підсвічуванням. Кулери з RGB-підсвічуванням на верхній і передній панелі. Модель корпусу Vinga Orc.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A49 Wolverine A4926
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) | 35 663 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) I5M16G3060W.A4926 | 35 910 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) I5M16G3060W.A4926 | 35 910 грн. |
Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) i5m16g3060w.a4926 | 35 910 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) I5M16G3060W.A492 | 35 772 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) | 38 954 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) | 49 625 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4926 (I5M16G3060W.A4926) | 52 424 грн. |
Закрити
краще самі зберіть свій із цим корпусом - це досить просто гарний корпус зламалися ссд і оператива, як у іншого покупця |
відюха підходить процу по продуктивності неякісна оператива і ssd. те й інше зламалось... також материнка не дуже хороша |
Додати відгук
Рекомендуємо