Кухонний ніж Tramontina Polywood 21131/198
Tramontina Polywood 21131/198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21131/198
Усі ціни 17 →Кухонный нож Tramontina Polywood 21131/198 (6275375) | 813 грн. |
Нож поварской в инд. упаковке Tramontina Polywood 20,3 см 21131/198 | 813 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD (21131/198) 21131/198 | 721 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood поварской 203 мм (21131/198) 21131/198 | 597 грн. |
Tramontina Polywood 20,3cm в (21131/198) 21131/198 | 597 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Polywood 21131/198:
- Товщина леза – 1-2.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →