Душова кабіна Volle Benita 90x90 права
Фото 3 |
Volle Benita 1017.114600R 90x90 ліва 90x90 права |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Benita 90x90 права
Усі ціни 8 →Душова кабіна Volle Benita 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) 1017.114 | 24 800 грн. |
Volle Volle Benita 90*90*190см (1017.114600R) 1017.114600R(2 коробки) | 24 800 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова права без піддону VOLLE BENITA 90x90x19 | 24 800 грн. |
Душова кабіна Volle BENITA Right 90x90 см (1017.114600R) 1017.114600R(2 ко | 24 800 грн. |
Душова кабіна Volle BENITA Right 90x90x190 Напівкругла, розпашна, профіль | 24 800 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Volle Benita
Ціни на Volle Benita |
---|---|---|---|---|
Volle Benita 90x90 ліва | від 18 960 грн. | 8 пропозицій | ||
Volle Benita 90x90 права | від 19 592 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →