Зимова шина Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T 215/55 R16 97 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T
Усі ціни 9 →Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T XL FR | 2 808 грн. |
Vredestein Nord Trac 2 215/55 R16 97T | 2 889 грн. |
Шины Vredestein Nord Trac 2 215/55 R16 97T XL | 2 920 грн. |
Vredestein Nord-Trac 2 (215/55R16 97T) | 2 730 грн. |
Vredestein Nord Trac 2 215/55 R16 97T AP21555016TNR2A02 | 6 841 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
0 0 0 5 |
За тиждень експлуатації, поїздив і в сніг і в ожеледицю і в снігову кашу. По снігу вигрібає просто відмінно. Снігова каша, теж абсолютно не проблема для цих шин, по льоду на четвірку. Ціна, якість. Відмінні шини. Немає користуюся Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T
Ціни на Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T |
---|---|---|---|---|
Vredestein Nord-Trac 2 215/55 R16 97T | від 2 730 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →