Літня шина Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T
Усі ціни 27 →Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T | 2 283 грн. |
Vredestein T-TRAC 2 185/65 R15 88T (9040213917) | 3 940 грн. |
Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T | 2 469 грн. |
Vredestein T-Trac 2 (185/65R15 88T) | 2 217 грн. |
Летние шины Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T 1000477226 | 2 309 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →