Літня шина Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H
Усі ціни 49 →Шина Vredestein SportTrac 5 195/65 R15 91H | 2 383 грн. |
Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H | 2 487 грн. |
Vredestein SPORTRAC 5 195/65 R15 91H (9029112207) | 4 200 грн. |
Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H | 2 715 грн. |
Vredestein Sportrac 5 (195/65R15 91H) | 2 410 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 1 5 16 |
Тиша, управління, симпатичний протектор Не виявлено користуюся Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H місяць і більше |
Купил после Sportrac 3, на котором проехал почти 46тыс. Если бы не развал [изнутри съело 3 колеса], хватило бы еще тысяч на 10-15.На Sportrac 5 езжу второй сезон. Размер 195.65.15. Прочная боковина,резина средней жесткости,нормальный износ.Торможение внятное и на сухом, и на мокром. Действительно проскальзывает на сухом асфальте с волнами или колеей. Сергей: |
Проехал 25 т.км (2 года), больше не возьму, за такие деньги есть лучше. Хорошо балансируется, крепкая. Жесткая, ужасное аквапланирование (при скорости всего 70 км/ч) машина превращается в слабоуправляемый катамаран. користуюся Vredestein Sportrac 5 205/55 R16 91V місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Авто Мазда 626 GF.