Літня шина Vredestein Ultrac Vorti R Plus 265/30 R21 96Y
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti R Plus 265/30 R21 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti R Plus 265/30 R21 96Y
Усі ціни 10 →Vredestein ULTRAC VORTI R+ 265/30 R21 96Y XL FR (9067587313) | 11 780 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti R+ 265/30 R21 96Y | 10 967 грн. |
Шини Vredestein Ultrac Vorti R+ 265/30 ZR21 96Y XL | 10 194 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti R Plus 265/30 R21 96Y FR XL | 10 275 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti R Plus 265/30 R21 96Y 8714692505546 | 9 551 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →