Літня шина Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y
Відео 3Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y
Усі ціни 10 →Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y XL | 4 680 грн. |
Vredestein Ultrac Satin 235/40 ZR19 96Y XL | 7 074 грн. |
Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y XL 8714692332272 | 6 904 грн. |
Vredestein ULTRAC SATIN 235/40 R19 96Y XL FR (9028020274) | 9 490 грн. |
Vredestein ULTRAC SATIN 235/40 R19 96Y XL FR (9088102468) | 9 490 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →