Літня шина Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y
Усі ціни 31 →Шина Vredestein Ultrac Vorti+ 255/50 R20 109Y XL | 7 691 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti+ 255/50 R20 109Y XL | 7 946 грн. |
Vredestein Ultrac VortiPLUS 255/50 R20 109Y XL | 6 000 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti+ 255/50 R20 109Y XL | 9 383 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus (255/50R20 109Y) | 8 438 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →