Всесезонна шина Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R 205/70 R15 106 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R
Vredestein COMTRAC 2 ALL SEASON + 205/70 R15 106R (8078045883) | 9 190 грн. |
Vredestein Comtrac 2 All Season + 205/70 R15C 106/104R | 6 453 грн. |
Vredestein COMTRAC 2 ALL SEASON+ 205/70 R15C 106/104R | 5 766 грн. |
VREDESTEIN COMTRAC 2 AS+ 106R 205/70 R15C [22] | 5 539 грн. |
Модификації Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R
Ціни на Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R |
---|---|---|---|---|
Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 205/70 R15C 106R | від 5 539 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо