Витяжка Weilor WBE 5230 SS 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 6 |
Weilor WBE 5230 SS 1000 LED нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WBE 5230 SS 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Weilor Weilor WBE 5230 SS 1000 LED | 5 039 грн. |
Кухонна витяжка Weilor WBE 5230 1000 LED SS | 5 039 грн. |
WEILOR WBE 5230 SS 1000 LED | 5 040 грн. |
Вытяжка Weilor Wbe 5230 Ss 1000 Led | 4 874 грн. |
WEILOR WBE 5230 SS 1000 LED | 4 899 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Weilor WBE 5230 SS 1000 LED
Ціни на Weilor WBE 5230 SS 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Weilor WBE 5230 WH 1000 LED білий | від 4 777 грн. | 22 пропозиції | ||
Weilor WBE 5230 SS 1000 LED нержавіюча сталь | від 4 874 грн. | 22 пропозиції | ||
Weilor WBE 5230 BL 1000 LED чорний | від 4 777 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →